Pokojové rostliny

Pokojové rostliny: > Echevérie, dužnatka (Echeveria) Echevérie, dužnatka (Echeveria) - Typický sukulent.
Pokojové rostliny: > Echinocereus (Echinocereus coccineus) Echinocereus (Echinocereus coccineus) - Echinocereus patří k rodu, jenž má okolo 100 druhů různých tvarů.
Pokojové rostliny: > Echinokaktus Gruzona (Echinocactus Grusonii) Echinokaktus Gruzona (Echinocactus Grusonii) - Vypadá jako ježeček se zlatými ostny. V létě i v zimě vyžaduje jasné a rozptýlené světlo.
Pokojové rostliny: > Echinopsis Echinopsis - Echinopsis je nejrozšířenějším kaktusem u nás. Má tvar koule, později se vytahuje do cylindrických stonků.
Pokojové rostliny: > Échmea (Aechmea) Échmea (Aechmea) - Bromeliovitá rostlina pocházející ze Střední a Jižní Ameriky. Prospívá jí umístění na východních a západních oknech.
Pokojové rostliny: > Eonium drobnolisté (Aeonium) Eonium drobnolisté (Aeonium) - Eonium drobnolisté (Aeonium) sukulentní rostlina, přizpůsobená k životu na suchých místech.
Pokojové rostliny: > Epifillum, fylokaktus (Epiphyllum) Epifillum, fylokaktus (Epiphyllum) - V zimě kvetoucí kaktus.
Pokojové rostliny: > Episcia Episcia - Flame violet.
Pokojové rostliny: > Eschynantus (Aeschynanthus) Eschynantus (Aeschynanthus) - Ampélní rostlina, která se odlišuje masitými a koženými listy a kvítky, zabarvenými do jasných červených a oranžových odstínů.
Pokojové rostliny: > Eucharis, líbenka (Eucharis) Eucharis, líbenka (Eucharis) - Eucharis (Líbenka) vytváří překrásnou tropickou houštinu.
Pokojové rostliny: > Eukalypt, Blahovičník Kulatoplodý (Eucalyptus globulus) Eukalypt, Blahovičník Kulatoplodý (Eucalyptus globulus) - Eukapypt, kdysi oblíbený všelék australských domorodců, je dnes užíván hlavně při infekcích a průduškových obtížích.
Pokojové rostliny: > Eustoma, jícnovka (Eustoma) Eustoma, jícnovka (Eustoma) - Jednoletá rostlina, která potřebuje světlé, sluneční místo.

1 2 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Markéta, zítra Karolína