Pokojové rostliny

Pokojové rostliny: > Tang Kuej, Dang Gui (Angelica sinensis) Tang Kuej, Dang Gui (Angelica sinensis) - Tahg kuej působí vhodně na ženské pohlavní ústrojí, je to dobrý lék na játra, podporuje krevní oběh a posilňuje krev.
Pokojové rostliny: > Tchýnin jazyk, tenura (Sansevieria) Tchýnin jazyk, tenura (Sansevieria) - Neznečitelná rostlina.
Pokojové rostliny: > Teplota a čerstvý vzduch (Temperature and fresh air) Teplota a čerstvý vzduch (Temperature and fresh air) -
Pokojové rostliny: > Terčovka Úzkolistá (Echinacea angustifolia) Terčovka Úzkolistá (Echinacea angustifolia) - Američtí domorodci užívali terčovku úzkolistou při léčbě hadích uštknutí, horeček a zranění a bylina se brzy stala populární i u prvních osadníků.
Pokojové rostliny: > Tetrastigma Tetrastigma - Tonkinská réva
Pokojové rostliny: > Tilandsie šedá (Tillandsia usneoides) Tilandsie šedá (Tillandsia usneoides) - Tilandsie šedá (Tillandsia usneoides) je rostlina s tenkými listy, visícími na dlouhých výhoncích, pokrytých stříbrnými, mnohočlennými šupinkami. Má ráda teplé a světlé stanoviště a hojnou zálivku.
Pokojové rostliny: > Tillandsie (Tillandsia) Tillandsie (Tillandsia) - Broméliovitá rostlina s úzkými stébelnatými listy a namodralými květy.
Pokojové rostliny: > Tlustice (Crassula) Tlustice (Crassula) - Tlustice (Crassula) patří k sukulentům, která se při dobré péči mohou dožít i vyššího věku.
Pokojové rostliny: > Tlustoklasec (Pachystachys) Tlustoklasec (Pachystachys) - Tlustoklasec (Pachystachys) v překladu z řečtiny znamená pachis" tlustý a "stachis" klas.
Pokojové rostliny: > Tolmiea (Tolmiea menziesii) Tolmiea (Tolmiea menziesii) - Botanická kuriozita.
Pokojové rostliny: > Tořivka (Streptocarpus) Tořivka (Streptocarpus) - Travnatá, hojně kvetoucí pokojová rostlina.
Pokojové rostliny: > Toulcovka, spatifylum (Spatiphyllum) Toulcovka, spatifylum (Spatiphyllum) - Pokud této bylině vyberete vhodné místo, toulcovka (spatifylum) může kvest prakticky po celý rok.

1 2 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Viola, zítra Filip