Pokojové rostliny

Pokojové rostliny: > Sagerécie čajová (Sageretia theezans) Sagerécie čajová (Sageretia theezans) - Sagerécie čajová (Sageretia theezans) patří mezi pokojové bonsaje.
Pokojové rostliny: > Sasanka (Anemone) Sasanka (Anemone) - Sasanka (Anemone) je skalnička, která, i když hodně vyroste, vypadá z vrchu vypadá jako narcisový květ.
Pokojové rostliny: > Satsuma, mandarinka unšiu (Citrus unshiu) Satsuma, mandarinka unšiu (Citrus unshiu) - Satsuma, mandarinka unšiu (Citrus unshiu) je charakteristická svými vlnitými a kožnatými listy.
Pokojové rostliny: > Sběr léčivých rostlin (Ochrana přírody) Sběr léčivých rostlin (Ochrana přírody) - Rostliny a jejich části, které použijeme k přímé spotřebě, sušení, konzervování apod., sbíráme pouze z míst čistých a bez odpadků
Pokojové rostliny: > Seneco articulatus Seneco articulatus - Seneco articulatus je sukulentní rostlina, listy se na ní objevují pouze na podzim.
Pokojové rostliny: > Setcreasea Setcreasea - Setcreasea je považována za osvědčenou rostlinu pro závěsné nádoby. Má krásné purpurové listy s jemnými chloupky, přes léto je poseta sytě růžovými květy.
Pokojové rostliny: > Sibiřský Ženšen (Eleutherococcus senticocus) Sibiřský Ženšen (Eleutherococcus senticocus) - Sibiřský ženšen se jako léčivá rostlina používá poměrně krátkou dobu.
Pokojové rostliny: > Sléz Přehlížený (Malva neglecta Wallr.) Sléz Přehlížený (Malva neglecta Wallr.) - Sléz má malé listy a roste při plotech, okrajích cest, při starých zdech a na rumištích, vždy však jen v blízkosti obývných prostorů.
Pokojové rostliny: > Sleziník (Asplenium scolopendrium) Sleziník (Asplenium scolopendrium) - Sleziník (Aslplenium scolopendrium) je neobyčejná, kouzelná a tajemná rostlina.
Pokojové rostliny: > Sluncovka Kalifornská (Eschscholzia californica) Sluncovka Kalifornská (Eschscholzia californica) - Sluncovka je běžná zahradní květina. Je to mírné a velmi prospěšné sedativum, zvláště vhodné na nespavost, dokonce i u dětí.
Pokojové rostliny: > Smatovka (Thunbergia) Smatovka (Thunbergia) - Smatovka (Thunbergia) zahrnuje asi 100 druhů popínavých bylin nebo keřů s nálevkovitě zvonkovými květy. Má věčně zelené listy a hezká, jednoduchá kvítka, žluté nebo oranžové barvy.
Pokojové rostliny: > Smetanka Lékařská (Taraxacum officinale) Smetanka Lékařská (Taraxacum officinale) - Smetanka se tradičně používá jako mocné diuretikum.

1 2 3 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Viola, zítra Filip