Pokojové rostliny

Pokojové rostliny:  > Vánoční kaktus (Schlumbergera) Vánoční kaktus (Schlumbergera) - Vánoční kaktus je jeden z nejpopulárnějších vlhkomilných kaktusů.
Pokojové rostliny:  > Vavřín (Laurus) Vavřín (Laurus) - Vavřín (Laurus) je věčně zelená, subtropická rostlina, charakteristická svou krásnou a nezaměnitelnou vůní.
Pokojové rostliny:  > Velikonoční kaktus (Rhipsalidopsis) Velikonoční kaktus (Rhipsalidopsis) - Velikonoční kaktus (Rhipsalidopsis) je kaktus, sestávající z malých plochých článků se zvonkovitými kvítky našedlé barvy.
Pokojové rostliny:  > Violka Trojbarevná (Viola tricolor) Violka Trojbarevná (Viola tricolor) - Tato bylina byla kdysi oblíbeným doplňkem nápojů lásky, zatímco staří Řekové ji používali ke zmírňování hněvu a utišení bolestí hlavy.
Pokojové rostliny:  > Virová onemocnění (Virus diseases of plants) Virová onemocnění (Virus diseases of plants) - Při napadení rostlin virovými onemocněními rostliny nerostou, dusí se.
Pokojové rostliny:  > Vitamíny a jejich funkce (Vitaminy: C, B1, B2, B3, PP, B6, B12, H, Cholin, U-faktor, F, D, K, A a jiné) Vitamíny a jejich funkce (Vitaminy: C, B1, B2, B3, PP, B6, B12, H, Cholin, U-faktor, F, D, K, A a jiné) - Vitamíny jsou jedny z nejzávažnějších a nejprospěšnějších obsahových látek v rostlinách pro lidský organismus.
Pokojové rostliny:  > Vlaštovičník Větší (Chelidonium majus L.) Vlaštovičník Větší (Chelidonium majus L.) - Z názvů si dovedeme domyslet, v jaké úctě byla kdysi tato rostlina, kterou dnes mnoho lidí pokládá za jedovatý plevel.
Pokojové rostliny:  > Vodilka Kanadská (Hydrastis canadensis) Vodilka Kanadská (Hydrastis canadensis) - Vodilka patří do čeledi pryskyřníkovitých a roste pouze v teplém podnebí.
Pokojové rostliny:  > Vodní hyacint (Eichhornia crassipes) Vodní hyacint (Eichhornia crassipes) - Vodní hyacint (Eichhornia crassipes) je v období kvetení velice krásnou rostlinou. Ne vždy však v domácích podmínkách opravdu vykvete. Má rád teplé prostředí a dostatečně světelné stanoviště bez přištínění.
Pokojové rostliny:  > Vrbovka malokvětá (Epilobium parviflorum Schreb) Vrbovka malokvětá (Epilobium parviflorum Schreb) - Vrbovka nebyla do dnešní doby známá jako léčivka a není uvedena ve většině knih o léčivých rostlinách.

1
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Leoš, zítra Květa