Pokojové rostliny

Pokojové rostliny: > Pachira Pachira - Pachira je apartní, snadno pěstovatelná rostlina.
Pokojové rostliny: > Pachyphytum Pachyphytum - Pachyphytum je sukulentní rostlina s nevelkým stonkem, nenáročná na pěstování.
Pokojové rostliny: > Pachypodium, madagaskarská palma (Pachypodium) Pachypodium, madagaskarská palma (Pachypodium) - V rodu je známo okolo 20 druhů stromů a keřů s ostnatým sukulentním stonkem.
Pokojové rostliny: > Pafiopedilum, střevičníkovec (Paphiopedilum) Pafiopedilum, střevičníkovec (Paphiopedilum) - Tato orchidea je jednou z těch, které lze pěstovat v domácích podmínkách.
Pokojové rostliny: > Palicha, karyota (Caryota mitis) Palicha, karyota (Caryota mitis) - Kvůli tvaru listů se tato rostlina někdy nazývá „rybí ocas“.
Pokojové rostliny: > Palmy Palmy - Představitelé této čeledi jsou nejlepšími zástupci pokojových rostlin zdobných listem.
Pokojové rostliny: > Pandán (Pandanus) Pandán (Pandanus) - Je to rychle rostoucí a nenáročná pokojová rostlina. Má rád světlá stanoviště a přiměřenou zálivku.
Pokojové rostliny: > Pantoflíček, kalceolárie, dmuloret (Calceolaria) Pantoflíček, kalceolárie, dmuloret (Calceolaria) - Tato květina má sametové listy a zajímavé květy podobné malému váčku různého zbarvení.
Pokojové rostliny: > Paprika Křovitá, Kayenský Pepř (Capsicum frutescent, Capsicum annum) Paprika Křovitá, Kayenský Pepř (Capsicum frutescent, Capsicum annum) - Kayenský pepř (čili paprička) se dostal do Evropy z Indie v šestnáctém století
Pokojové rostliny: > Paprika roční (Capsicum annuum) Paprika roční (Capsicum annuum) - Nevysoká a větvitá rostlina.
Pokojové rostliny: > Parodia Parodia - Parodia jsou kaktusy, které rostou a kvetou pouze na velice slunném okně.
Pokojové rostliny: > Parožnatka (Platycerium) Parožnatka (Platycerium) - Vzhledově zvláštní kapradina s listy jež připomínají paroží losa.

1 2 3 4 5 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Liliana, zítra Dorota