Pokojové rostliny

Pokojové rostliny:  > Období klidu (Plants during hibernation) Období klidu (Plants during hibernation) - Období klidu je takové období, kdy rostlina neroste, nekvete, ale odpočívá.
Pokojové rostliny:  > Oleandr obecný (Nerium oleander) Oleandr obecný (Nerium oleander) - Oleandr je prudce jedovatý, v listech, stoncích a květech obsahuje glykosidy.
Pokojové rostliny:  > Olověnec ouškatý (Plumbago auriculata) Olověnec ouškatý (Plumbago auriculata) - Rostlina s nápaditým českým lidovým názvem.
Pokojové rostliny:  > Oplismenus Oplismenus - Oplismenus se v zemích svého původu nazývá.
Pokojové rostliny:  > Opuncie (Opuntia) Opuncie (Opuntia) - Opuncie (Opuntia) je kaktus, který lze pěstovat v dobře drenážované půdě, zalévají se mírně a zřídka.
Pokojové rostliny:  > Orchideje (Orchidaceae) Orchideje (Orchidaceae) - Tyto rostliny zdobné květem se vyčleňují do zvláštní skupiny. Orchideje jsou vytrvalé byliny původem z tropických oblastí s horkým a mírným klimatem.
Pokojové rostliny:  > Osladič (Polypodium Aureum) Osladič (Polypodium Aureum) - Osladič (Polypodium Aureum) je víceletá kapradina s plazivým podzemním oddenkem a většinou přezimujícími listy.
Pokojové rostliny:  > Ostřice (Carex morrowii Variegata) Ostřice (Carex morrowii Variegata) - Ostřice (Carex morrowii Variegata) je rostlina podobná zelenci, pouze s užšími listy.
Pokojové rostliny:  > Ovocné stromy (Ořechy, Broskve, hrušky, Mandle, Jablka, Třešně, Trnky, Rakytník) Ovocné stromy (Ořechy, Broskve, hrušky, Mandle, Jablka, Třešně, Trnky, Rakytník) - OVOCNÉ STROMY A JEJICH POUŽITÍ

1
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Leoš, zítra Květa